آخرین وضعیت عمره از زبان وزیر ارشاد

آخرین وضعیت عمره از زبان وزیر ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره مورد آخرین وضعیت عمره گفت: برای حج عمره هم اسباب این سفر آماده است. اگر همکاران ما این امکان را فراهم کنند این سفر در این ماه شروع می شود و اگر شرایط فراهم نشود ممکن است حج عمره به بعد از حج تمتع موکول شود.

به گزارش نکستونز، محمدمهدی اسماعیلی – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – در حاشیه نشست رونمایی از پوستر و تیزر سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و پویش «حافظ شو» در پاسخ به نکستونز در مورد آخرین وضعیت حج اظهار کرد: دوستان ما تمام همت خود را برای اعزام 85هزار نفر متقاضی حج تمتع به کار گرفتند و مشکلات برطرف شده است. آخرین عددی که من داشتم فقط می دانم در یک فرصت کوتاه مردم ثبت نام خود را انجام داده اند.

وی افزود: برای عمره هم اسباب این سفر آماده است اما باید ببینیم همکاران ما در حوزه اجرا می توانند تمهیدات این سفر را آماده کنند یا خیر؛ اگر این امکان را فراهم کنند این سفر در این ماه شروع می شود اگر شرایط فراهم نشود ممکن است حج عمره به بعد از حج تمتع موکول شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نکستونز در مورد تولید فیلم های قرآنی نیز یادآور شد: پویانمایی ابراهیمی را همکاران ما در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده اند، تلاش می کنیم در دو الی سه روز آینده پیش تولید آن آغاز شود. انیمیشن ابراهیم کار بسیار فاخری است و اولین کار پویانمایی قرآنی به شمار می رود که به صورت فیلم بلند تولید مخواهد شد. یک گروه قوی پشت تولید این کار است.

اسماعیلی در پایان گفت: تخصیص ها در مورد این انیمیشن هفته گذشته انجام شده است و امیدواریم قبل از سال 1403 بتوانیم کار رسمی این پویانمایی را در یک جلسه آغز کنیم.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت عمره از زبان وزیر ارشاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت عمره از زبان وزیر ارشاد"، کلیک کنید.