آخرین وضعیت ترافیکی در محور های مواصلاتی استان قزوین

آخرین وضعیت ترافیکی در محور های مواصلاتی استان قزوین

آفتاب نیوز :

رییس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی به لحاظ تردد در محورهای مواصلاتی استان نداریم، توصیه می کنیم مسافرانی که در مسیرهای رفت یا برگشت هستند، از هر گونه عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی قزوین مساعد است، شرایط ترافیکی نیز در محورهای استان عادی است و از مسافران درخواست می کنیم اگر قصد عبور از این محورها را دارند، سریع تر تصمیم خود را عملیاتی کرده و از این محورها گذر کنند.

ذاکری منش خاطرنشان کرد: رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی معضلی است که در ایام گذشته بسیار دچار آن بوده ایم و حادثه ساز شده است، رانندگان عزیز از رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی و همچنین عجله و شتاب بی مورد حین رانندگی اجتناب کنند، استراحت قبل از سفر و حین سفر علی الخصوص در مسیرهای بازگشت ضروری است.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی هموطنان عزیز در بستن کمربند ایمنی کوتاهی می کنند و گشت های پلیس دایم به رانندگان و سرنشنیان تذکر این مسیله را می دهند، طی روزهای اخیر 2 حادثه در محورهای استان داشته ایم که سرنشین ها به علت نبستن کمربند ایمنی، پرت و فوت شده اند.

رییس پلیس راه استان قزوین گفت: بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشنیان اتوبوس ها ضروری است، همچنین توقف بی مورد و غیرضروری و اتراق در حاشیه آزادراه ها بسیار خطرناک است، پلیس دایم به مسافرانی که در حاشیه آزادراه ها توقف کرده اند هشدار می دهد، چرا که این توقف ها حادثه سازند.

وی اظهار کرد: اگر مسافران قصد اتراق برای استراحت یا صرف غذا دارند، باید در حاشیه امنی پارک کنند، البته ترجیح این است که در مجتمع های خدمات رفاهی یا در پارکینگ هایی که در حاشیه آزادراه ها وجود دارد توقف کنند.

ذاکری منش در پایان بیان کرد: علی رغم افزایش 7 درصدی ترددها، وضعیت تصادفات نسبت به سال های گذشته سیر کاهشی داشته است و از ابتدای طرح نوروزی پلیس راه تا دیروز، یعنی از 24 اسفند ماه تا چهارم فروردین ماه، بیش از 10 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت ترافیکی در محور های مواصلاتی استان قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت ترافیکی در محور های مواصلاتی استان قزوین"، کلیک کنید.