آخرین وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان

رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان به شنبه هفته آینده موکول شده است به همین منظور برنامه امتحانی جدید تنظیم می شود.

آخرین وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان

آفتاب نیوز :

محسن زارعی روز دوشنبه درباره لغو امتحانات نهایی تا پایان هفته اظهار داشت: دانش آموزان توجه داشته باشند که وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای زمان برگزاری امتحانات جدید را اعلام می کند.

رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش افزود: قرار است برنامه امتحانی جدیدی برای دانش آموزان برای برگزاری امتحانات نهایی تدوین شود.

وی ادامه داد: دانش آموزان کارت ورود به جلسه ای که قبلا دریافت کرده اند، در امتحانات پیش رو شرکت می کنند، فقط برنامه امتحانی آنها تغییر می کند.

سید ابراهیم رییسی خادم الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه سی» به سمت تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد و با همراهان خود همزمان با شب ولادت امام ریوف علی ابن موسی الرضا(ع) به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت امتحانات نهایی دانش آموزان"، کلیک کنید.