آتش سوزی بیمارستان در هند جان 7 نوزاد را گرفت

آتش سوزی بیمارستان در هند جان 7 نوزاد را گرفت

به گزارش خبرنگار نکستونز به نقل از الجزیره، افسر آتش نشانی، آتول گارگ روز یکشنبه گزارش داد که امدادگران 12 نوزاد را از بیمارستان به مرکز دیگری منتقل کردند، اما 7 نفر از آنها به دلیل استنشاق دود جان خود را از دست دادند.

وی افزود که پنج نوزاد دیگر زنده مانده اند و به دلیل استنشاق دود تحت درمان هستند.

آتش سوزی در بیمارستان مراقبت از نوزادان در منطقه ویوک ویهار دهلی نو رخ داد.

پلیس گفت که مالک بیمارستان کودکان متواری شده است و اقدامات قانونی علیه این فرد در حال انجام است که هنوز شناسایی نشده است.

این حادثه ساعاتی پس از آن رخ داد که بیش از 22 نفر از جمله حداقل 9 کودک در آتش سوزی بزرگ در یک شهربازی شلوغ در راجکوت در ایالت غربی گجرات کشته شدند. رسانه های محلی گزارش دادند که دو نفر در ارتباط با این رویداد دستگیر شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی بیمارستان در هند جان 7 نوزاد را گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی بیمارستان در هند جان 7 نوزاد را گرفت"، کلیک کنید.